כמה את שווה ?

כמה את שווה ?

היא יפה , היא מיוחדת, אין אף אחת כמוה , ונוח לי איתה … אז כמה היא שווה?

אחת השאלות הכי נפוצות שמוכרי דירות שואלים אותי היא איך לדעת כמה הדירה שלי שווה ? איך נכון לתמחר אותה ?

מניסיוני, מוכרי הדירות מתמחרים לרוב על פי הרגש זוהי טעות! הרי כולנו מאוהבים בדירה שלנו ובטוחים שהיא הדבר הכי שווה בשכונה ולכן ברור שגם המחיר שלה צריך להיות בהתאם.

אם אתם רוצים להישאר מאוהבים זה נחמד… אבל אם אתם רוצים גם להצליח למכור את הדירה שלכם , אני ממליץ לכם להיות קצת פחות רומנטיים והרבה יותר מעשיים.

ואפשר לעשות את זה , אם תיישמו שתי המלצות פשוטות שפשוט שוות לכם כסף!

לכו לראות אחרות … דירות אחרות כן..?

לכו לראות לפחות 5-7 דירות המוצעות למכירה בשכונה שלכם, עם נתונים דומים לדירה שלכם. נסו להיות ניטרליים ככל האפשר נתקו את הרגש וערכו השוואה אמתית בין הדירות שראיתם לדירה שלכם. אני מבטיח לכם שתגלו תובנות חשובות בנושא התמחור.

התייעצו עם מומחים

אני ממליץ מאוד להיפגש עם מתווך שמתמחה באזור שלכם . המידע שתוכלו לקבל ממנו , ממש שווה כסף! מומחה שכזה יכול לתת לכם מידע אמיתי שלא כתוב בשום אתר אינטרנט שמתיימר לתת לכם נתוני אמת… לא באתר רשות המיסים ואפילו לא באתר מדל”ן.

ברוב המקרים גודל הדירות שמופיע בהם אינו מדויק והנתונים עלולים להטעות ולגרום לכם רק לבלבול וגרוע מכך לתמחר בצורה שגויה שפשוט שווה לכם כסף.

קחו בחשבון שלא מצוינים גם דברים נוספים שמשפיעים על התמחור כמו מצב הדירה, מעלית, חנייה, כיווני אוויר, נוף, קומה, מצב הבניין ועוד .

תבינו… מומחה שכזה יכול פתאום לגלות לכם שאפילו נתתם הערכת חסר לדירה שלכם , שתמחרתם אותה נמוך…

לא חבל על הכסף ?

( דוגמא ממקרה אמיתי )

לרכוש דירה בתל אביב זו אומנות . זה מקצוע .

אם תרצו להתייעץ לשאול או לברר – כל דבר

אנחנו כאן בשבילכם .

כתיבת תגובה