למה צריך יועץ נדל"ן מקצועי?

שתפו את הפוסט הזה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

עסקת נדל"ן אינה דבר של מה בכך.

רבים מגלים זאת רק לאחר שביצעו לא מעט טעויות במהלך הדרך, עובדה שעולה בסופו של דבר לא מעט כסף, עצבים וזמן מיותר למבצעי העסקה. 

לא פעם אנו נתקלים באנשים מהישוב שמעוניינים למכור או לרכוש נכס, ומאמינים באמונה שלמה שהם יכולים לבצע מהלך עסקי נבון ללא תמיכה ועזרה של מתווכים מקצועיים ומיומנים ,כל זאת על מנת לחסוך את עמלת התיווך.  בדיעבד, לאחר השלמת העסקה, או במקרים קשים- אי ביצוע העסקה מודים הצדדים שהיו שמחים שבעל מקצוע מיומן, אמין, נטרלי ואובייקטיבי היה מנתב את העסקה באופן יעיל, אפקטיבי ורווחי יותר לצדדים.

 לעיתים אנשים מוכרים את הנכס שברשותם במחיר נמוך משמעותית ממחירי השוק האמיתיים. 

 מתווך מקצועי מכיר היטב את מחירי השוק בכל רחבי העיר וזאת מתוך הכרת כל הפרמטרים המשפיעים על רמות המחירים ומתוך ניצול כלים מקצועיים העומדים לרשותו לניתוח מחירי נכסים . 

 עובדה זו מאפשרת למתווך הנדל"ן לייעץ לרוכש או למוכר הנכס לקבוע מחיר נכון לנכס המוצע ובכך לחסוך עוגמת נפש למבצע העסקה. 

 שיווק הנכס

בעלי נכסים רבים מאמינים שפרסום דירתם באתר אינטרנט כזה או אחר יביא למכירת הדירה באופן מיידי. לצערם המציאות טופחת על פניהם והם נתקלים בקשיים רבים במכירת הנכס. מתווך מקצועי ובעל ניסיון יודע לבצע מספר מאמצים שיווקים נוספים על מנת לשפר את סיכוי מכירת הדירה. למתווך יש מאגר לקוחות גדול אשר אותן הוא יכול לנתב לדירה עפ"י צרכי הלקוח.

ניהול מו"מ אפקטיבי

לא מעט צדדים אשר מעוניינים לבצע את עסקת הנדל"ן לא מצליחים להגיע לשלבי מו"מ מתקדמים או לסגירת העסקה וזאת בגלל חוסר ידיעה והבנה בתחום הנדל"ן או במו"מ. מתווך מקצועי יכול לתרום מכישוריו לסגירת העסקה תוך מתן פתרונות ניטרליים שיהיו לשביעות רצון כל הצדדים. 

 בעיות שמאות מימון ומשכנתאות

רוכשים פוטנציאלים לא מצליחים להשלים את עסקת הנדל"ן עקב שמאות נמוכה ובעיות מימון או אי יכולת לקבל משכנתאות בתנאים ובאחוזי מימון כפי שחשבו בתחילת הדרך. לעיתים עזרת המתווך אינה מסתיימת רק בעזרה בבחירת הנכס המתאים אלא גם עוברת לעזרה בקבלת משכנתא בתנאים מועדפים ובאחוזי מימון גבוהים יותר, וזאת מתוך הכרות וקשרי עבודה שוטפים עם הבנקים למשכנתאות ויועצי משכנתאות מומחים.

 ב- House-Center אנו מקפידים על רמת שרות ומקצועיות גבוהה ביותר אשר מעניקה לקהל לקוחותינו שרות אמין ומהיר תוך מתן דגש למציאת הפתרונות המתאימים בדיוק לצרכי הלקוח. 

אנו מעניקים "סל פתרונות" מקיף ללקוח הן במכירת הדירה, רכישת הדירה, פתרונות מימון ומשכנתאות, הכוונה מקצועית, הפנייה לייעוץ משפטי ועוד.

 מוזמנים ליצור איתי קשר, אשמח לסייע.